OFERTA

01. Profesjonalizm

Zapewniamy doskonałej jakości fotografie i nagrania z wszelkiego rodzaju imprez i wydarzeń. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość.

02. Nowatorskie metody pracy

Wykorzystujemy technikę nagrywania z powietrza (dron). Działamy na rynku ponad osiem lat, zaufało nam już wiele firm, jak i osób prywatnych. Na koncie mamy sporo nietuzinkowych realizacji.

03. Wyjątkowy kontakt z klientem

Zależy nam również na wyjątkowym kontakcie z naszymi klientami. Życzliwość, sympatia, poczucie humoru oraz szacunek, to wartości które szczególnie cenimy. Dostrzegamy emocje i potrafimy pokazać je na zdjęciach czy filmie.

Liczby nie kłamią

%

Zadowolonych klientów

%

Wracających klientów

Co możemy dla ciebie zrobić

Film

Czego od niego wymagać? Fabuły lepszej niż w Botoxie, efektów bardziej realistycznych niż w Smoleńsku, oglądalności wyższej niż TVP… No dobra, to akurat mają wszyscy. Jeśli tu jesteś, to pewnie chcesz czegoś więcej. Sześcian Studio produkuje filmy o przeznaczeniu profesjonalnym. Takie, które mają zwrócić się, przynieść Ci wymierne korzyści.

Teledyski

Wyginam śmiało ciało, ale to faktycznie za mało. Teledyski, które zapadają w pamięć nie składają się z ładnych buziek i prostackich okrzyków. Te prawdziwe kryją w sobie epicką opowieść, ubraną w szaty klimatycznej scenerii, precyzyjnie dawkowanych efektów specjalnych i wyrazistej gry aktorskiej. Są graficznym przedstawieniem muzycznego dzieła sztuki i potęgują jego efekt w każdej sekundzie. Teledyski Sześcian Studio sprawiają, że czujesz jak prąd przebiega Twoje ciało, a włosy stają dęba. Jeśli to samo możesz powiedzieć o swojej muzyce – działamy!

Spoty reklamowe

Jakie reakcje wywołuje reklama w telewizji? Wkurzeni Janusze rzucają wiązkę typowo polskich słów i nerwowo zaczynają szukać pilota. Nastolatki z niesmakiem patrzą na rodziców, pytając „Serio? To jest lepsze od gier?”. Emeryci wychodzą do kuchni zrobić herbatkę. W internecie jest jeszcze gorzej. Chyba, że… Odejdziesz od schematów. W nienachalnej reklamie opowiesz zajmującą historię. Rozśmieszysz widzów, rozczulisz ich, pokażesz im jak wiele mogą zrobić. Rozpoczniesz z nimi dialog. Stworzysz spot, który wejdzie do popkultury i będzie wyszukiwany w sieci, przez ludzi, którzy na co dzień nie znoszą reklam. Powierzysz produkcję Sześcian Studio. Nagramy Twoją reklamę tak by zapadała w pamięć. Tak, żebyśmy sami chcieli ją obejrzeć. Po raz drugi, trzeci, dziesiąty.

PRODUKCJA FILMOWA

Nakręćmy o tym film! Od tych słów rozpoczęło się zbyt wiele pięknych historii, brutalnie przerwanych przez spotkanie z produkcyjną rzeczywistością. Korporacyjny projekt menedżer z 20 letnim stażem, jest w branży filmowej mile widziany – pod warunkiem, że szuka nowych wyzwań i ma żelazne zdrowie. Przynajmniej psychiczne. W Sześcian Studio osiągnęliśmy produkcyjne Zen. Tworzymy filmy w wyznaczonym terminie i nie przekraczając budżetu. Nagrywamy je według Twojego pomysłu, ale zawsze mamy na podorędziu kilka własnych idei.

FILMY KORPORACYJNE

Biegnie, biegnie szczurek, poprawia garniturek. Target ma spóźniony, fakap zapewniony. Przed oczkami kejsy, brify i taski. Nie doczeka szczurek prezesowskiej łaski. Chyba, że zamówi taki film, że radzie nadzorczej szczęki opadną. Film od Studia Sześcian, który długo jeszcze będzie wyszukiwany na Jutubie i przedstawiany podczas prezentacji i szkoleń jako przykład wzorowej roboty PR-owej. Filmy instruktażowe, video szkolenia dla menedżerów i pracowników, prezentacje produktów i modeli biznesowych, filmy przedstawiające misję firmy i pokazujące jej ludzkie, choć nieraz ukryte, oblicze. Przygotowujemy je profesjonalnie i szybko. Sami chcemy być kiedyś korporacją.

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

Mistrzowie fotografii produktowej z AliEx… uczyli się od praktykantów Studia Sześcian. Dlatego ich produkty są zawsze zgodne ze z zdjęciem, choć niekoniecznie oczekiwaniami kupujących. My zdecydowanie unikamy wprowadzania w błąd, potrafimy natomiast dobrać perspektywę i oświetlenie tak by Twoje produkty robiły właściwe wrażenie. Klienci bardzo często podejmują decyzje „oczami”, bez wątpienia są jednak coraz bardziej wymagający

REPORTAŻ

Zatrzymujemy w kadrach chwile pełne wrażeń, szczęścia, szczerego uśmiechu, miłości, zabawy i wzruszeń, ale też nerwów. To Wy tworzycie fotografię, my tylko naciskamy przycisk aparatu. Każda historia jest jedyna w swoim rodzaju

Gotowy do współpracy?

biuro@szescianstudio.pl

Cresta Facebook Messenger